s2

Prywatne lekcje - Testu G&T
Zapisy na Rok Szkolny 2019-2020 JUŻ TRWAJĄ!

17.07.18
Polub nas na Facebook
Wizyt our Facebook Page for „ OWLS Summer Tips” (Wakacyjne porady ) więcej»

KONTAKT


ROZWÓJ SPOŁECZNO-EMOCJONALNY

Społeczno-emocjonalne uczenie się jest procesem, poprzez który dzieci nabywają, a następnie skutecznie wykorzystują wiedzę, postawy i umiejętności potrzebne do rozumienia i zarządzania swoimi emocjami, stawiania i osiągania celów, odczuwania i okazywania empatii wobec innych oraz podejmowania odpowiedzialnych decyzji  trakcie zdawania egzaminów wstępnych.

Chociaż samopoczucie emocjonalne i kompetencje społeczne uczniów zawsze były brane pod uwagę przez nauczycieli, w ostatnich latach można zaobserwować jeszcze większe skupienie się na społecznym i emocjonalnym funkcjonowaniu uczniów. Naukowcy zrozumieli połączenie między wynikami w nauce a SET[1] tak samo jak i konieczność zatroszczenia się o wszystkie aspekty nauczania, aby móc wykształcić całe dziecko.

W Akademii 4 Owls staramy się podchodzić całościowo do kształcenia twojego dziecka. Dostrzegamy to, że każde dziecko jest wyjątkowe, a jego możliwości uczenia się zależą od mnóstwa czynników. Naszym celem jest przygotowanie dziecka do sukcesu  trwającego jego całe życie. Wiemy również, że niezwykle istotną częścią tego procesu jest dostarczenie dziecku umiejętności niezbędnych do dobrego funkcjonowania w relacjach z innymi osobami i emocjonalnego radzenia sobie z wymaganiami kształcenia się.


[1]  SET/ Social-Emotional Thinking/ Myślenie społeczno-emocjonalne