s2

Prywatne lekcje - Testu G&T
Zapisy na Rok Szkolny 2019-2020 JUŻ TRWAJĄ!

KONTAKT


O SZKOLE

Oferta

W ofercie posiadamy nie tylko lekcje ESL[1], ale również kursy przygotowujące uczniów do Nowojorskiego Testu G&T[2]. Test ten zapewnia możliwość obiektywnego i rzetelnego wskazania uzdolnionych dzieci. Niemniej jednak często wyklucza on uzdolnionych uczniów, którzy dopiero uczą się języka angielskiego, uczniów z niepełnosprawnością, z mniejszości narodowych i pochodzących z rodzin o niskich dochodach. Wierzymy w to, że nasze niepowtarzalne metody nauczania zapewnią naszym uczniom odpowiednie przygotowanie, które sprawi, że żaden utalentowany uczeń nie zostanie pominięty. Tak samo jak w przypadku lekcji ESL tworzymy kursy przygotowawcze do testu G&T pod poszczególnych uczniów. Naszym celem jest, aby każdy uczeń był dobrze przygotowany do testu oraz poznał i nabrał pewności co do swoich zdolności. Takie podejście obniża lęki związane z procedurą testu, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na zaprezentowanie się podczas testu.

Dobrzy nauczyciele są przede wszystkim dobrymi słuchaczami zdolnymi wyczuć mocne strony uczniów. W OWLS szczycimy się indywidualną pracą z każdym uczniem tak, aby starannie i trafnie rozpoznać jego potrzeby. Jesteśmy również zawsze gotowi do wprowadzania zmian w programach w razie takiej potrzeby i bierzemy pod uwagę zmieniające się z biegiem czasu potrzeby uczniów.

Pragniemy zapewnić każdemu uczniowi maksymalny rozwój jego umiejętności OWLS[3]! W związku z tym mamy w ofercie dla naszych uczniów spersonalizowane lekcje w zaciszu ich własnych domów. Wierzymy, że nauczanie w środowisku, w którym uczniowie czują się komfortowo, jest istotnym czynnikiem maksymalizującym ich zdolności.


[1] ESL/English As a Second Language/ Agnielski Jako Drugi Język
[2] NYC G&T Test/ NYC Gifted & Talented Test/ Test dla Uzdolnionych i Utalentowanych
[3] OWLS/Observe, Wonder, Learn, Succeed/ Obserwacja, Ciekawość, Nauka, Sukces